ספר מבקרים


ריגשתם . 

יצאתי משם עמוסת מחשבות....


פשוט תודה!!!!! 


חגי- לימדת אותי מה זה גבר שלא מוותר- גם במובן של האהבה וגם במובן הכללי יותר- לא לוותר על רצון או שאיפה שיש בחיים, וגם התחושה שאפשר וצריך לפנות לבורא בכל דבר, אפילו הכי קטן!
רוני- התחדשת והתרגשתי!! הפתיחות לספר , העוצמה שמוקרנת ממך- השאיר לי רושם ונגע לי ללב.
שיהיה בהצלחה בהמשך! 
עשו חייל!


תודה תודה
על ששיתפתם בפשטות, אמת ואהבה את סיפורכם. 
על שיצרתם זיכוך בליבי. 
הערב הזה ליטף, חיבק וחיזק אותי.
תקווה ואמונה ליוו אותי, ביוצאי מהיכל התאטרון.
ערב קסום עם שליחות ומשמעות...
מאחלת לכולם ולעצמי הקשבה לקול הפנימי והאלוהי, ואהבה כזו מיוחדת ואיתנה...


הייתי במופע "מהודו לה'" בר"ג. מדובר בחוויה מיוחדת במינה. לא עוד מופע שרואים נהנים ושוכחים. יצאתי בתחושה שאני רוצה לחזור והביא איתי את כל מי שאני אוהבת. כל כך מקסים ונוגע ללב,לשמוע את מסע סיפור האהבה הייחודי הזה ובדרך הלא שגרתית בה הוא מסופר. במהלך ההופעה פשוט הרגשתי איך הלב שלי נפתח מרגע לרגע. לרוני,לחגי,לסיפור,לשירים,לצלילים,להומור ובעיקר בעיקר..לעצמי. ההבנות והתובנות הציפו אותי. את הסיפור המופלא מלווים מוזיקה ונגנים מופלאים לא פחות. הטקסטים של השירים (שנכתבו ע"י רוני וחגי) עמוקים ואמיתיים והצלילים עוטפים את המופע,סוחפים ומשלימים את האווירה הכל כך שונה ומיוחדת.
רוני וחגי היקרים,
אתם זוג אמיץ, עדין וכובש ובורכתם לא רק באהבה,אלא גם בזכות העצומה הזאת לחזק באנשים את האמונה,בעצמם ובה'.
תודה לכם! 

המופע היפה ביותר שראיתי בחיי. כל כך אמיתי, מרגש, מרגיע, וכמה אהבה! אני שבוע אחרי המופע ולא יכולה לשכוח ממנו. והדיסק- מוצלח לא פחות. הצליחו, הצליחו!


זכינו למופע מרגש " מהודו לה' "  -על מסע מרגש של שתי נשמות טועות הנפגשות על החוף בגואה. הוא דתי ,גרוש. היא חילונית תל אביבית המחפשת את עצמה ,אשר במשך כמעט שנתיים מנסים להתחבר במקומות שונים על פני הגלובוס ,ללא הצלחה, עד שמגיע הניצוץ.

מסתבר שכל אמצעי התקשורת הטכניים העומדים בפני הזוג אינם מספיקים, כל עוד נשמותיהם אינן מקבלות את האישור מגבוה להתקרב ולהתחבר.

היה זה מופע מרגש ומצחיק, המשולב בקטעי שירה נוגים וקולחים ,תוך ווידוי חושפני של בני הזוג רוני וחגי רוסנק ,כל אחד מנקודת מבטו על הקשר ההולך ונרקם.

                                      ( ועדת תרבות -קיבוץ סעד )


כמופע מדהים שאין לי מילים לתאר. אולי כשאני אנחת בחזרה על כדור הארץ... 

הייתי הערב (ט"ו באב) והאש שבערה על הבמה חיממה לי את הלב בתקופה קשה מאוד. לראות את שניכם על הבמה מוקפים בהילה אישית כל כך ואיך שאתם מחלקים ממנה לכולם זה פשוט חוויה שאני לא אשכח. תודה. 

בנוסף למופע אני שומע כרגע את הדיסק של חגי ולא מסוגל להפסיק לחייך. כישרון עצום וסיפור אישי שמעודד ונותן כוחות. 

אופיר, עפרה

 

בערב שכזה, אני חוזרת אל ביתי, ומודה על מה שיש לי בחיי, על מה שזיכני אלוקיי. פתחתם צוהר אל חייכם, חשפתם רגשות ונגעתם לליבי. בצניעות, בכנות, ברגישות וטבעיות ישבתם כולכם על הבמה (נגנים ומספרים, וזמרים...) במלוא נוכחותכם וריגשתם. סיפור שסופר, מנגינות שליוו את המילים, עוררו מחשבות וזיכרונות וחיזקו את אמונת הלב.

היו ברוכים בעשייתכם ובחייכם.

צורי, טירת צבי

 

היה מופע מדהים... פשוט מדהים... כל הכבוד על האומץ והעקשנות שבאה מתוך אהבה עמוקה שיצרה משפחה ומופע כזה מרגש ויפה... אתם חופשי יכולים להוציא דיסק.. בהצלחה

יצחק נוי 

 

היה מדהים, היה,,,,,,מדהים.

אני עשיתי את הדרך ההפוכה מרוני,ויש בליבי געגועים לדברים סוימים,במיוחד לניגונים. ואת זה קיבלתי בגדול במופע,תודה

איציק

 

המופע "מהודו לה'" היה נהדר! 

ייחודי מאוד, לא יכול להיות משהו מתאים יותר לט"ו באב מאשר המופע הזה.

היה בו מהאמונה בה' אבל גם בלהציב מטרה ולהשיג אותה למרות שאין שום ביטחון שאכן מטרה זו תושג! והיא הושגה בשפע של פרקי שירה. סיפור אישי וזוגי מרגש במיוחד, עם המון אהבה לה', לבת הזוג ובן הזוג. מי שלא היה הפסיד ובגדול! תודה

עפרה

 

חגי ורוני. הייתי בהופעה שלכם בירושלים. הופעה מרגשת במיוחד, מעניינת, מרגשת ומיוחדת בדרך שבה העברתם את החוויה שלכם ושיתפתם אותנו.

בהצלחה בהמשך לעוד הרבה מופעים שיעלו חיוך ואמונה בעיני הצופים. היו ברוכים וכל טוב

 

ההופעה של חגי ורוני רוסנק הייתה מדהימה בעיני. הפתיחות שלהם לשתף את הקהל במה שעבר עליהם בלי להחסיר פרטים עם חוש הומור בריא וקליל.

קטע הסיום העמיד לי את הדמעות בעיניים. בסוף ההופעה אתה יוצא עם הרגשה מחודשת שיש בורא לעולם שמכוון את הכל מלמעלה על הצד הטוב היותר

 

הופעה באמת באמת מדהימה, מרגשת, מצחיקה שבאמת גם מעוררת נקודות למחשבה ומשאירה טעם של עוד. אתם זוג מקסים מקסים ומיוחד עם אהבה בעוצמות נדירות... המון המון בהצלחה ושתדעו רק טוב ואושר ביחד 

משפחת בנציוני

 

לחברי ועדת תרבות, 

תודה על ערב מוסיקלי מקסים ועדין היה שווה להגיע ולהנות, מסיפור על זוג שחיפש אהבה ומצא שתיים... ממוסיקה ושירה נעימה ומרגיעה, ממתופף מדהים !!! שפרט וליהט בתוף בנבל ועוגב, מארגון וביצוע של הגברה ותאורה תואמת ומקצועית (לא ראינו כאלה דברים במורשת). איך אמר חגי "היה מדהים מדהים".... ישר כחכם !

 

חגי ורוני יקרים! אני עדיין באופוריה מהמופע שהיה בעפרה. אני לא מפסיקה לדבר על המופע ולהתלהב ממנו, התרגשתי כ"כ, והנשמה שלי שמחה לשמוע את הסיפור שלכם! תמשיכו להפיץ את הסיפור-ולרגש הרבה לבבות! תודה רבה! ובהצלחה בהמשך!

 

מופע מרגש אמיתי וסוחף. מוזיקה מקורית מדהימה...מילים אמיתיות וכנות...מזמן לא לקחתי איתי כל כך הרבה מערב אחד...תודה

 

נשמח מאוד לקבל תגובות על המופע

ספר מבקרים